שופינג אמריקאי חכם וחסכוני | ElizzBuy.com
קניות באינטרנט - המדריך לשופינג אמריקאי

שופינג אמריקאי חכם וחסכוני

שלום וברכה!

בפוסט זה אסביר איך לעשות שופינג חכם בארה"ב אונליין, לחסוך ולהרויח מקסימום.

למזלינו, אנו חיים בעידן האינטרנטי, עולם ענק שמשפיע על כוחות השוק לטובתינו.  באינטרנט אנו יכולים למצוא מחירים אטרקטיבים ביותר, להיות חכמים מהחברות עצמן ולמצוא דילים טובים, עד שהחברות נאלצות לכרוע ולפעול בהתאם לכוחות שלנו, הלקוחות, ולמכור לנו במחירים נמוכים!

מהנסיון שלי, לאחר שקניתי מוצרים יקרים, או מותגים בחנויות רשת מפורסמות בארה"ב – בקניונים או במרכזי המסחר וחזרתי לביתי, בדקתי וגיליתי להפתעתי ב- 100% מהמקרים, שאותם מוצרים נמכרים באינטרנט בשליש עד 50% פחות!!  אל תשימו לב לבעיות הכלכליות בארץ, פשוט פנו לשוק האמריקאי באינטרנט, ועשו קניות מהנות וחכמות!  שם הדילים נמצאים!  כן, גם פה באמריקה ידוע, שבאינטרנט המחירים אטרקטיבים יותר מאשר בחנויות ובקניונים!

 

Copy of Shutterstock_bags_20pc

 

כעת אפרט איך למצוא מוצרים איכותיים במחירים טובים.

נתחיל במוצרים ספציפיים, כלומר, מוצרים הידועים במס' המודל שלהם, או בשמם הייחודי להם.

לדוגמא, אנו רוצים לקנות מצלמה טובה ואיכותית. תמיד כדאי קודם לברר מהו מספר המודל של המצלמה.  כך אנו נחסוך זמן בחיפוש אחר המוצר באינטרנט, והקניה תיהיה קלה ומהירה יותר.  אנו משקיעים כספנו ומעוניינים לקבל בתמורה מצלמה באיכות מקסימלית – במחיר מינימלי.

במקרה ואין לנו מס' המודל של מצלמה שאנו רוצים לקנות, אפשר לברר איזו מצלמה היא האיכותית במחיר הטוב ביותר, באתר toptenreviews, העוזר בהשוואת האיכות בין המצלמות מחברות שונות, והמחירים שלהן. האתר זה מאד מומלץ לבחירה והחלטת המודל האיכותי ביותר, וגם עוזר לי פעמים רבות לפני שאני קונה מוצר כלשהו.  גלשו לאתר זה, ובתיבת החיפוש כיתבו את המוצר שרוצים לקנות.  האתר יביא לכם תחקירים של השוואות.  הקליקו על התחקיר המתאים על המצלמה, כך תראו איזו מצלמה היא המומלצת עם התמחירים.

אחרי שבחרנו מס' המודל של המצלמה באתר השוואות, ויודעים את המחיר הממוצע בשוק, אנו מקלידים את מס' המודל ב- "eBay" או ב- "Amazon" (איביי – אמזון) ובודקים מהו המחיר האטרקטיבי ביותר.  אנו נמצא את המחיר המינימלי בקלות, ונוכל לקנות המצלמה בלב שקט ושמח!

שימו לב, תמיד באיביי או אמזון, אנו נמצא מחירים נמוכים יותר, מאשר בחנויות המקוונות באינטרנט, אף ב- 30% פחות! באיביי ואמזון יש תחרות קשה ומלחמתית בין המוכרים, על מנת לתפוס את לב הלקוח, עד שהם נאלצים להוריד עוד ועוד את המחירים, למזלינו הקונים!

אני מאד ממליץ על צורת קניה זו, החוסכת המון ובוודאות!  לא משנה איזה מוצר!  קוסמטיקה ובשמים, משחקים, אביזרי iPhone – iPad, מוצרי אלקטרוניקה ומוסיקה, וכו' וכו'.  לפני כל קנייה, אני קודם בודק את המחיר באתרי איביי ואמזון!

אם עדיין אין לך חשבון באיביי לעריכת הקניות, אפשר להירשם כאן. לפתיחת החשבון באמזון, יהיה טופס קצר לפתיחת החשבון, בשלב התשלום בעת קניית המוצר כלשהו.

לפעמים אני מוצא מחיר טוב, גם באתר השוואת המחירים – pricegrabber, וכן בגוגל – "Shopping" שמביא רשימה של חנויות מקוונות, המציעות את אותו המוצר ומחיריהן.  גם הם שווים בדיקה.

אמנם ברוב החנויות המקוונות אין שילוח לארץ, בשביל זה יש לנו חברות נפרדות המפעילות שילוח לארץ, עם שירות טוב ומעקב אחר המשלוחים לארץ.  על זה כתבתי בפוסט "שילוחים לארץ".

אם תשאלו אותי אישית, אמנם יש לי חשבון גם באמזון, אך רוב הפעמים אני מוצא מחיר טוב באיביי, וכן הוא יותר קל וידידותי למשתמש, עם אופציית התשלום דרך פייפל – Paypal ** .

כאמור לעיל, צורת קניה זו טובה למוצרים ספציפיים, אך לא לביגוד והנעלה.  קטגוריות אלו מוגדרות כללית, קשה למצוא מהם משהו טוב באיביי או אמזון.  תצטרכו להשקיע זמן רב בחיפוש אחריהם, בתוך ים הבגדים באתרים הגדולים אלו.  אך אביזרי ביגוד, כמו הלבשה תחתונה, קוסמטיקה ואביזרי שיער, תיקי אשה וכו', אפשר למצוא בקלות באיביי או אמזון, לפי קטגוריות של חברה או מותג, צבע, סוג וגודל, במחירים טובים.  בקיצור, מוצרים מוגדרים, אנו קונים בד"כ באיביי ממוכרים עם פידבק טוב, תמיד ללא בעיות או חששות, כי איביי נוקטת עם המוכרים את החיוב להקפיד על השירות המיטבי.  כמו כן, ללקוח תמיד יש אופציות לתביעת הכסף חזרה, אם התגלו בעיות במוצר וכו'.

ביגוד והנעלה אנו קונים יותר ברשתות ביגוד ייחודיות, (נפרט בהמשך) כי הקניה קלה ומהירה יותר.  גם בהם אנו מקפידים על האיכות, שמשמעותית יותר, כי הם מטבעם מתקלקלים ונשחקים מהר, כמו שקורה עם הבגדים שנקנים מסין.  קניתי כמה שרשראות לאשתי ובגדים לילדים מסין, באתרי האינטרנט, והם לא היו איכותיים, רק מרמה בינונית ומטה!  מי שמעוניין לקנות מותגים איכותיים, בחנויות האינטרנט של מפעלי סין יש חיקויים עד אין ספור.  לעומת זאת, בחנויות המקוונות בארה"ב יש שירות מעולה, עם אחריות להחזר כספי מיידי, מה שלא תמצאו באתרים הסיניים. על השירות האמריקאי זה, כתבתי בפוסט "השופינג באינטרנט".  החכמה היא – לערוך שופינג במקומות הנכונים!

אנו נפרט לכם על הרשתות והמותגים של ביגוד והנעלה, עם פירוט האיכויות, שירות ורמת המחירים של כל רשת ומותג הביגוד.  על פי רוב, לכל חנות מקוונת המכבדת את עצמה, יש קופונים טובים המוזילים את המחירים משמעותית, עם משלוח חינמי – החל מסכום קניה מסוים ומעלה, לכתובת אמריקאית וחברת השילוח תשלח עבורכם לארץ.  רשימת הרשתות, מותגים ופירוטיהם, תוכלו לראות בפוסט "אתרי קניות המומלצים".

בחנויות המקוונות, תעקבו גם אחרי הלינק של סיילים "Sale" – "Clearance".  שם תמצאו כל דבר שתצטרכו, מוצרים שונים, ביגוד והנעלה וכו' במחירי סיילים מצויינים!  אלו הם מוצרי עודפים איכותיים, אך במחירי מציאה.  בנוסף לזה תמצאו גם קופונים טובים שיחסכו לכם הרבה, באתר retailmenot או ב- Dealcatcher. גם אני משתמש עם הקופונים לקניות טובות, חכמות ומהנות!

נכון, האתרים באנגלית אך ניתן לתרגמם בעזרת גוגל – "Translate".  שוה להתרגל ולהתמצא באתרי השופינג באנגלית ובהמשך הזמן רק ניהיה קל, מהנה וחוייתי!

 

בהצלחה!

כל שאלה או יעוץ שתצטרכו במציאת המוצר, או בקנייתו ושילוחו לכתובתכם בארץ, אשמח תמיד לשמוע ממכם! צרו קשר כאן.

בברכה, אלי קסל.

 

** "פייפל – Paypal", אתר זה הוא מסלקת הכספים, מאד בטיחותית, כמו כל כרטיס אשראי.  מפקידים בחשבון הפייפל כסף למימוש הקניות, דרך העברה מחשבון הבנק שלכם לחשבון בפייפל.  אני משתמש בפייפל כבר 10 שנים ותמיד הייתי מרוצה מהם.  אני ממליץ לפתוח חשבון בפייפל, כי הוא גם יותר נוח מכרטיסי אשראי, ורוב החנויות המקוונות בארה"ב מכבדות פייפל.

 

אם נהניתם או שהפוסט הביא לכם תועלת שתפו חבריכם בעזרת הלינקים כאן, תודה רבה!

No Comments Yet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

לנוחיותך, ניתן להקליק כאן ולהגיע לאיביי, הדף הרשמי.

אודות…

About 2

צור קשר…

2 of Green-Reflecting-Email-Icon1