שירות משלוח לארץ דרך כתובת בארה"ב | ElizzBuy.com
קניות באינטרנט - המדריך לשופינג אמריקאי

שילוח לארץ הטוב ביותר

שלום וברכה!

בפוסט זה נסביר את דרכי השילוח לארץ.

כידוע, רוב הרשתות והחנויות אינן מבצעות משלוחים מחוץ לארה"ב.  על מנת לעקוף בעיה זו, ישנן חברות שילוח, המקבלות את המוצרים שקניתם בארה"ב למחסניהן, ומבצעות משם את השילוח לארץ באופן עצמאי, או דרך חברות צדדיות כמו UPS או Fedex ,DHL, וכו'.

אחרי שנרשמים לחברת השילוח, נקבל כתובת אמריקאית של המחסן שלה בארה"ב.  בעת הקניות בארה"ב ניתן את הכתובת האמריקאית לחנויות, או הרשתות, שמהן נקנה את המוצר.  המוצר ישלח למחסן של חברת השילוח, כדי שתשלח אלינו לארץ.  רוב החנויות מציעות משלוח חינמי בתוך ארה"ב (למחסני חברת השילוח), מסכום קניה מסויים ומעלה.

בכל קניה בארה"ב, נקבל מס' מעקב של המשלוח.  כך נדע, באם החבילה הגיעה למחסן חברת השילוח שנרשמנו אליה.  לאחר שחברת השילוח מקבלת את החבילה, היא תודיע לנו באימייל ותעדכן בחשבון הפרטי באתר שלה.  בשלב זה ניתן לה את הפרטים של כתובתנו בארץ.  כמו כן, נודיע לה את ערך החבילה.  חברת השילוח תשערך את עלות המשלוח לפי הנפח, או לפי המשקל, ותודיע לכם את מחיר השילוח לארץ.  ישנה אופציה לבקש מהחברה אריזה מחודשת בתשלום, על מנת לקבל נפח, או משקל נמוך יותר, ולשלם פחות.  יש חברות שמודיעות מראש, גם על סכומי המיסים, שתצטרכו לשלם בארץ, ומכלילות זאת בדמי השילוח.  זה מונע תשלומים נוספים והפתעות עם המכס, כשהחבילה מגיעה לארץ.  חברות השילוח שאינן מכלילות את המיסים בדמי השילוח, נשלם להן רק עבור הבול, וכשהחבילה תגיע לארץ נצטרך לשלם את המיסים בדואר, או בעמילות המכס.  אפשר לדעת מראש את גובה המיסים, לפי טבלת המיסים באתר המכס הממשלתי.

אחרי שיודעים מהו מחיר הבול, משלמים לחברת השילוח, היא שולחת עבורינו את החבילה לארץ, ונותנת לנו מס' מעקב של החבילה.

אם אנו משלמים את המכס בארץ, על מנת למנוע בעיות בשיחרור החבילה מהמכס, נקפיד תמיד לבקש מחברת השילוח, לצרף טופס – תצהיר ערך החבילה לענייני המכס – CN22 מעל גבי החבילה.  טופס זה ממלאים באתר חברת השילוח.

 

????????????????

 

פירוט תמציתי על המיסים.

יש שלושה סוגי מיסים שנחוייב בהם לפי ערך החבילה.

  • ערך החבילה עד $75.00, פטור מכלל המיסים.
  • ערך החבילה מ- $75.00 עד $500, נחוייב במע"מ 18%. הוא מושת גם על המשלוח והביטוח. כמו כן קיים מס קניה על מוצרים מסויימים. ביגוד והנעלה פטורים ממס קניה.
  • ערך החבילה מעל $500, נחוייב במע"מ 32.2% המושת גם על עלות המשלוח והביטוח, וכן מס קניה ומכס.

באם ערך החבילה הוא $70.00 ומשלוח וביטוח $20.00, בסכום הכולל יוצא $90.00, אפשרי שיהיה פטור מכלל המיסים. לשם כך נצהיר ערך החבילה בנפרד ממחיר המשלוח והביטוח, כדי שבמכס לא יגבו מע"מ 18%, כבכל מוצר שערכו מעל $75.00.  אותו דבר נעשה אם ערך החבילה קרוב ל- $500, נצהיר בנפרד ממחיר המשלוח והביטוח.  אפשרי גם להפחית את ערך החבילה, כולל משלוח וביטוח, מתחת ל- $75 או $500.

מומלץ לקרוא עוד, בנושאי המכס וטבלת המוצרים הפטורים/מחוייבים במסי קניה באתר המכס הממשלתי. המידע מאד קל ובהיר, וימנע הפתעות בשיחרור החבילה במכס.

 

חברות השילוח.

כאמור לעיל, חברות השילוח למיניהן, הנותנות כתובת אמריקאית ושולחות עבורינו מארה"ב לארץ, נותנות אותו סוג שירות, אך נבדלות ביניהן עם סוגי איכות ונוחות השירות באתריהן, וכן במחירי השילוח שהן גובות.

כאן אפרט שתי חברות שילוח, המומלצות ביותר ע"י הלקוחות הרבים, הנהנים משירותיהן.

 

1. shipito

חברת Shipito מפורסמת בשירותיה הטובים והתמחיר הגמיש שהיא מציעה.  יש לה כמה מחסנים במקומות שונים בארה"ב ובאוסטריה.  ללקוחות יש מפרט לבחירת שילוח ימי או אוירי, ב – UPS או  Fedex ,DHL, וכן דואר בינלאומי רגיל של ארה"ב. כשהחבילה מגיעה לארץ, היא עוברת אוטומטית לרשות דואר ישראל.

היתרון הוא, שללקוח יש אופציה לבחור חברת משלוחים במחיר הזול ביותר.  אתר זה מציע גם את הדואר הבינלאומי של ארה"ב, שהוא הזול ביותר, ומתאים מאד למשלוחים שאינם גדולים או כבדים.  בדואר זה השתמשתי רבות, עת שלחתי חבילות למשפחה שלי בארץ.  תמיד החבילות הגיעו תוך שבוע עד – 10 ימי עסקים.  היתרון התבטא במחיר הזול.  כשיש צורך לשלם מכס, בדואר יגבו את המכס, ללא עמלות נוספות, (שחברות אחרות – UPS או Fedex ,DHL, וכו' כן גובות). החיסרון הוא, שבסוג דואר זה אין מס' מעקב, אך הוא טוב למשלוחים לא יקרים מידי.  עבור משלוחים גדולים יחסית, או יקרים, נשלח דרך חברות אחרות ששיפיטו מציעה, עימם נקבל גם מס' למעקב אחר המשלוח.

ע"מ להרשם בחברה ולקבל מהם כתובת אמריקאית, צריכים להיות מנויים ולרשום את הפרטים. כמו כן מפקידים את הכסף המיועד לתשלום עבור המשלוח העתידי.  השם והפרטים צריכים להיות תואמים לפרטי חשבון כרטיס האשראי.

בכל פעם ששולחים חבילה, משלמים רק דולר אחד עמלה, בנוסף למחיר הבול.

ישנה אפשרות לאיחוד המשלוחים, וכן איכסון המשלוח לכמה ימים, לאיחוד עם המשלוח השני.

כדאי מאד להיעזר עם אתר זה. הוא קל וידידותי, אפשר גם לתרגמו בעזרת גוגל. אלפי לקוחות נהנים משירותי החברה וממליצים עליה.

 

2. buy2usa

חברת buy2usa הינה ישראלית, האתר בעברית, נוח וקל למשתמש.  בחברה מציעים שירותי שילוח כמו בשיפיטו.  ההבדל הוא, שהם שולחים עם חברת משלוחים עצמאית, לא דרך חברות אחרות. לכן אין להם מפרט של מחירים, אלא מחיר אחיד וברוב הפעמים גם יקר יחסית. אין להם אופציית שילוח חבילות קטנות/בינוניות, דרך דואר בינלאומי רגיל של ארה"ב, שהופך אוטומטית לדואר ישראל בהגיע החבילה לארץ, שהוא המשלוח הזול ביותר. מצד שני, היתרון אצלם, שיש להם הסכם עם ישראל, ומציעים מחיר אחיד של בול הכולל מיסים שאמורים לשלם במכס בארץ.  כך החבילה תגיע לארץ ללא הפתעות ועיכוב במכס.  דבר זה אקטואלי כשערך החבילה מעל $75.00 שאז נחוייב במיסים.  יש להם באתר מחשבון לחישוב מחיר הבול, יחד עם המיסים.  כך נדע מראש כמה נצטרך לשלם בסך הכל, על השילוח ומיסים.

כמובן שהם גובים עמלות על שירות איחוד החבילות וכדומה, כמו בשיפיטו.

גם האתר זה מומלץ עם אלפי לקוחות מרוצים.

 

shipping-logistics

 

לסיכום:

כדאי מאד לשלוח עם shipito חבילות קטנות/בינוניות, במשקל קל יחסית, על מנת שנוכל לשלוח עם דואר בינלאומי של ארה"ב, ולשלם מחיר בול מינימלי.  בסוג דואר זה מומלץ לשלוח מוצרים שערכם פחות מ- $75.00.  החבילה לא תעוכב במכס בארץ ונימנע מהפתעות.  (לא מומלץ לבחור UPS, או DHL  ,Fedexוכו' כי הן גובות עמלות בנוסף למחיר שיחרור המכס).

חבילות שערכן מעל $75.00, מומלץ לשלוח עם buy2usa ולשלם להם מחיר בול הכולל מיסים, שנחוייב בהם בארץ, לפני השילוח.  כך נקבל את החבילה מיד ללא עיכוב במכס.  מובן שגם חבילות גדולות/כבדות, כדאי לשלוח עימם דרך הים, אם לא דחוף לקבל אותם בארץ.

בשתי חברות אלו אפשר לקבל הערכת מחיר הבול, לפני השילוח, בעזרת המחשבון שיש באתרים אלו.

בקיצור, לקנות בארה"ב ולשלוח לארץ בעזרת חברת השילוח, שיפיטו או buy2usa, כלל לא מסובך וקל!

 

בהצלחה!

כל שאלה או יעוץ שתצטרכו במציאת המוצר, או בקנייתו ושילוחו לכתובתכם בארץ, אשמח תמיד לשמוע ממכם! צרו קשר כאן.

בברכה, אלי קסל.

 

אם נהניתם או שהפוסט הביא לכם תועלת, שתפו חבריכם בעזרת הלינקים כאן. תודה רבה!

No Comments Yet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

לנוחיותך, ניתן להקליק כאן ולהגיע לאיביי, הדף הרשמי.

אודות…

About 2

צור קשר…

2 of Green-Reflecting-Email-Icon1